Переносна мийка високого тиску INTERTOOL DT-1504 використовується для чищення та миття автомобілів,
велосипедів, тротуарів та іншого зовнішнього обладнання, а також теплиць, садових ділянок та ін.
INTERTOOL DT-1504 споживає потужність 1800 Вт. Продуктивність цієї моделі становить 6 л/хв
за робочого тиску 100-130 барів.
Зручні колеса дають змогу комфортно транспортувати мінімийку рівною поверхнею.
Особливості:
-
• Ця модель під'єднується як до водопровідної магістралі, так і до іншого джерела чистої води (місткість, бак, резервуар тощо).
-
• Високоміцна 3 поршня помпа з алюмінієвим корпусом.
-
• Вбудований бак для мийного засобу має велику місткість, збільшує продуктивність і комфорт роботи.
-
• Котушка для зберігання шланга високого тиску.
-
• Регульована насадка, обертаючи яку можна домогтися різної амплітуди потоку: від дуже вузького струменя до широкої віялової.
Комплектація
-
Мийка високого тиску
-
Пістолет
-
Шланг високого тиску 5 м
-
Насадка на розпилювальний пістолет.
-
Додатковий фільтр тонкого очищення
-
Голка для прочищення сопла
-
Інструкція користувача

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Максимальна продуктивність | 7 л/год |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.4 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 5 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 399 ₴











