Тример електричний Vitals EZT 033s, електрокоса 300 Вт
Електричний тример Vitals EZT 033s призначений для скошування трави.
Це найкращий інструмент для практично ювелірної роботи на невеликих майданчиках, схилах, у
важкодоступних місцях і ділянках із нерівним рельєфом. Ним можна обкашувати дерева, кущі, паркани,
бордюри, стінки, стовпи.
Особливості:
-
Легкість і компактність конструкції;
-
Оригінальний дизайн корпусу;
-
Висока якість виготовлення та збирання;
-
Нижнє розташування електродвигуна;
-
Надійний і потужний електродвигун;
-
Складаний корпус із трьох частин;
-
Широка клавіша увімкнення електродвигуна;
-
Гачок для фіксації кабелю електроживлення;
Характеристики:
-
Напруга, В 230 В
-
Частота тока, Гц 50
-
Потужність, Вт 300
-
Швидкість обертання, об./хв 11000
-
Діаметр скошування волосінню, мм 250
-
Діаметр волосіні, мм 1,2
-
Габарити паковання, мм 385 х 160 х 140
-
Вага нетто/брутто, кг 1,4 / 1,8

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ліски | 250 мм |
| Максимальна ширина скошування | 250 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 294 ₴








