Мотокоса Світязь БТ-430 - має прекрасні технічні характеристики, а саме — потужний
двигуном 3500 Вт, високою продуктивністю, якісною складкою та сучасним дизайном.
Жорсткий вал, наявність суцільної штанги та посилених редукторів роблять процес експлуатації коси
максимально ефективним, безпечним і довговічним.
Ця мотокоса від білоруського виробника Свitязь є бездоганною, одним із найкращих бензинових
тримерів на ринку України для садово-городніх робіт.
ОСОБЕННОСТИ:
-
зручні ручки та широкий курок;
-
висока потужність двигуна;
-
фіксація кнопки вмикання;
-
легкий старт;
-
низький рівень шуму та вібрацій.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
-
мотокоса Світязь БТ-430;
-
косильна головка;
-
ніж 3-лопактний
-
набір ключів;
-
ремінь;
-
дозатор;
-
інструкція та гарантійний талон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 4.7 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 440 мм |
| Максимальна ширина скошування | 440 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Ні |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴











