Домкрат гідравлічний Kraft&Dele KD1362, 340 мм, 2,5Т
-
Домкрат KD1362 від Kraft&Dele призначений для підіймання автомобілів на висоту від 90 мм до 340 мм
-
Виготовлений із міцних матеріалів, що забезпечує тривалу довговічність і міцність.
-
Лист запресовується в спеціальні профілі, що підвищують жорсткість конструкції.
-
Колеса дають змогу легко пересуватися під автомобілем.
-
Міцна конструкція.
Характеристики:
-
Виробник — Kraft&Dele
-
Тип — Домкрати
-
Тип домкрата — Гідравлічний
-
Вантажність — 2,5T
-
Тип домкрата — Підкотний
-
Макс. висота підйому — 340 мм
-
Мін. висота підйому — 90 мм
Комплектація:
-
Домкрат Kraft&Dele KD1362
-
Інструкція
-
Паковання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft&Dele |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 340 мм |
| Висота підхоплення | 90 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 9.4 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 198 ₴











