



Лебідка автомобільна LEX LXHW816K : 1800фунтів/816кг
1 649 ₴
1 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: LXHW816K
+380 (97) 879-20-52
- +380 (50) 520-43-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
О товаре
Лебідка автомобільна LEX 1800фунтів: 816кг
Додати товар у кошик Додати товар у кошик
| Виробник | LEX |
| Стан | Нове |
| Тяговое усилие | 1800фунтів/816кг |
| Довжина троса | 10 м |
| Матеріал троса | Сталь |
Застосування:
- майстерні
— човни
- евакуатори
— вантажні автомобілі
Особливості:
•Толщина каната: 4,8м
•Стальні посилені зубчасті колеса, литий
•Храпове гальмо, двоспрямоване
•Механизм трещотки
•Крюк із запобіжником
Наші переваги
Професійно консультуємо
Доступні ціни на весь асортимент товарів
Перевіряємо товари перед відправленням
Оперативно відправляємо посилки щодня
Гарантия на товары
Реальні фото
Зверніть увагу на інші пропозиції
як зробити замовлення?
01
Замовлення товару на сайті або телефоном
02
Підтвердження замовлення
03
Відсилання товару обраним способом
04
Обов'язково перевіряйте товар під час отримання
05
Подивитися всі товариВаш позитивний відгук
Що про нас говорять наші клієнти?
Швидко,якісно,товар відповідає опису. Повністю всім задоволений, рекомендую.

Заказ отримав на слідуючий день, все сподобалось + подарунок від продавця, Дякую!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Польща |
| Тягове зусилля | 816 кг |
| Діаметр троса | 4.8 мм |
| Довжина троса | 10 м |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴


