

Підставки під автомобіль AL-FA ALSJ-6T : 6т
1 899 ₴
1 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALSJ-6T
+380 (97) 879-20-52
- +380 (50) 520-43-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
• Максимальна вага підйому: 6Т (6000кг)• Мінімальна висота 370мм
• Максимальна висота: 610мм
• Розмір основи: 180мм х 190мм
| Переваги працювати з нами: |
| Відправка в цей же день при замовленні до 15:00 |
| Подарунок до кожного замовлення |
| Наявність товару |


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alfa |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 6000 кг |
| Висота підйому | 610 мм |
| Висота підхоплення | 370 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри опорної площадки | |
| Ширина майданчика | 180 мм |
| Довжина майданчика | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴


