Косарка для трави LEX LXLM32E електрична 2200Вт 32см Газонокосарка для газону
4 290 ₴
3 790 ₴
- Готово до відправки
- Код: LXLM32E
- +380 (50) 520-43-02
Гозонокосарка електрична Lex LXLM32E станет чудовим варіантом для приведення до ладу густого травного газону. Газонокосарка виготовлена з пластику високої якості. Завдяки цьому вдалося досягти максимального рівня міцності та надійності його конструкції. Крім того, це дає змогу запобігти серйозних механічних пошкоджень у разі випадкових несильних побутових ударів. Косилка станет чудовим варіантом для приведення до ладу густого травного газону.
Відмітною характеристикою цього апарату є наявність у ручки можливості складатися. Це дає змогу без зайвих незручностей зберігати газонокосарку навіть в умовах обмеженого простору, а також неабияк спрощує транспортування. Зазначимо, що модель обладнана чотирма колесами, які гарантують оптимальну маневреність і зчеплення з поверхнею.
- Газонокосарка LEX обладнана електричним двигуном, потужність якого становить 2200 Вт.
- Косилка має низький рівень шуму в процесі експлуатації пристрою, а також брак шкідливих викидів в атмосферу.
- Електромотор має всі необхідні засоби захисту в разі неполадок в електромережі.
- Апарат обладнаний різальною системою, яка представлена у формі добре заточеного сталевого ножа. Під час виконання робіт завдяки специфічній формі закривок створюється вихровий потік, що сприяє ефективному зрізу рослинності.
- Залежно від потреби, що виникла, ви можете настроювати висоту ножа за допомогою п'ятиступеневої системи регулювання — от 25 до 55 мм. Водночас ширина стриження залишається незмінною і становить 32 см.
- Скошена трава збирається в завантажувального кошика, об'єм якого не перевищує 35 л. Вона має зручну конструкцію й легко знімається.

Характеристики:
- Потужність: 2200 Вт
- Ширина покосу: 32 см
- Об'єм травозбірника: 35 л
- Мінімальна висота коса: 25 мм
- Максимальна висота коса: 55 мм
- Вага: 13 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 2000 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 32 мм |
| Висота скошування | 55 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
- Ціна: 3 790 ₴








