



Компрессор воздушный масляный Helper HPAC-24L 1,8 кВт, 24 л, 215 л/мин
4 670 ₴
4 370 ₴
- Готово к отправке
- Код: HPAC-24L
+380 (97) 879-20-52
- +380 (50) 520-43-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компресор масляний Helper HPAC-24L, 1.8 кВт
Купити компресор повітряний Helper HPAC-24L - це означає отримати потужний і надійний інструмент для роботи з пневматичним обладнанням. Ця модель оснащена масляним двигуном потужністю 1,8 кВт, який забезпечує високу продуктивність - 215 л/хв. Ресивер об'ємом 24 л дає змогу використовувати компресор для тривалих робіт без перерв.

Характеристики:
- Бренд: Helper
- Тип: масляний
- Тип двигуна: асинхронний однофазний
- Кількість циліндрів: 1
- Діаметр циліндрів: 47 мм
- Напруга живлення: 230 В
- Потужність: 1,8 кВт
- Робочий тиск: 8 атм.
- Об'єм ресивера: 24 л
- Продуктивність: 215 л/хв
- Тип приводу: прямий
- Кількість манометрів: 2 од.
- Гарантія: 12 міс.
- Вага: 22 кг

Комплектація:
- Інструкція з експлуатації.
- Оригінальна картонна упаковка.
- Колеса: 2 шт.
- Гумова накладка.
- Пробка для масляного картера.
- Повітряний фільтр.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Helper |
| Производительность компрессора | 12.9 литр/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Тип поршневого компрессора | с прямым приводом |
| Объем ресивера | 24 л |
| Вес | 22 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка давления | Да |
| Воздушный фильтр | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество колес | 2 шт. |
| Система охлаждения цилиндров | Воздушная |
Информация для заказа
- Цена: 4 370 ₴


